Polkadot's Julie Aurora på shoot
LilleFrekke modellen Julie Aurora viser her frem et stilig polkadot's undertøysett og matchende sko. Du finner produktlinker under bildene.
Det er fotografene Steinar Dahl og Tore Hansen som har tatt bildene i sitt studio i Porsgrunn.




Glad i polkadots? Klikk
Vil du se flere bilder av Julie kan du følge henne på Facebook: Modell Julie Aurora Du finner henne også på Instagram:
Også fotograf Tore Hansen er å finne i sosiale media. Følg ham på instagram: @Fo2re eller i bloggen hans:
Ta gjerne en kikk på vårt utvalg av leketøy, vi har mye moro til både han, henne og par:
På utkikk etter klær? Husk at vi nå har laget i nettbutikken, det gjør det enklere for deg å finne antrekk i din favorittfarge.
Her finner du oss i sosiale media, håper du vil følge oss:
PS! Få med deg alle våre blogginnlegg! Disse samler vi i en egen Facebookgruppe LilleFrekke Blogginnlegg
Følg oss også på og på SnapChat (der kan du følge oss uten at naboen vet det). Scann bildene:

Vi har også nylig registrert oss på MeWe - som er ganske likt Facebook, men hvor reglene ikke er like strenge. Klikk inn og følg oss:




