Moralpolitiet jakter på LilleFrekke modell!
En av jentene som har vært modell for oss noen ganger, Lene Antonsen, er nå utsatt for en massiv heksejakt. Hun er anmeldt til skikkethetsutvalget ved Høgskolen i Østfold og de vurderer nå kaste henne ut av skolen.
Lene er sprudlende jente som er aktiv i sosiale media og har en Snapchatprofil med godt og vel 20.000 følgere. Hun byr på mye humor og morsomme påfunn samt at hun selger toppløsbilder via en sms-tjeneste, noe som visst ikke har falt i smak hos enkelte 'snerper'.
Fakta i saken er: Moren til en av guttene i Lenes klasse følger Lene på Snapchat og har gjennom lang tid samlet en mengde av Lenes innlegg, både fra snap og andre sosiale media. Deretter gikk hun til det skritt å tipse skolens skikkethetsutvalg fordi hun mener at Lene er uegnet til å ta utdannelsen vernepleier. Ledelsen ved skolen har nå bestemt å sende saken videre til Skikkethetsnemda som skal ha en behandling av saken 3. mai (de har brukt ytterligere tid på innsamling av informasjon om Lene, bl.a. hentet de frem bilder fra Vi Menn fra 2013).
Flere av eksemplene som er brukt er bilder som er tatt for oss, bl.a. det du ser nedenfor. Og ehhhh, uskikket? Vel, vi tenker at det hadde vært hyggelig å ha en vernepleier med så blid og positiv utstråling, ikke sant?

PRODUKTLINKER: - - Foto: TON
Vi mener at enkelte rett og slett har alt for lite å bruke tiden sin på. Denne mammaen f.eks., som har samlet informasjon om Lene og tipset skolen... hun burde vel bruke tiden sin på andre ting, synes du ikke? Hvis man misliker det Lene poster, så kan man jo bare la være og følge henne! At en flott jente på fritiden velger selge bilder for å spe på inntekten sin, gjør henne virkelig ikke uegnet til å jobbe i et omsorgsyrke. Moralpolitiet er fullstendig på jordet i denne saken og vi håper virkelig at de kommer til fornuft når nemda skal behandle saken hennes.
Vi heier på Lene! Hun er tøff og står for egne valg og er en av de få norske modellene i bransjen som faktisk har klart å skape seg en inntekt via sosiale media. All respekt for det! Vi kan også legge til at slik vi kjenner Lene er hun ansvarsfull, har stor omsorgsevne og god kontroll på livet forøvrig. Faktisk vil vi si at hun har en mengde egenskaper som er viktige i en jobb som vernepleier.
Hvis du vil følge med på hvordan dette ender så anbefaler vi deg å følge lene på Snapchat eller Instagram. Hun oppdaterer jevnlig med utvikling i saken. Du finner henne her:
På Snapchat legger du til: lurelene91
Instagram:
Du kan lese mer om denne saken både på NRK og TV2, her er linkene:
TV2:
NRK:
Vil du se bilder fra shoots Lene har hatt for oss, så kan du klikke på denne linken:
Ta en kikk på vårt utvalg av erotiske produkter, vi har mye moro til både han, henne og par: EROTISKE PRODUKTER
På utkikk etter klær? Husk at vi nå har laget FARGESØK i nettbutikken, det gjør det enklere for deg å finne antrekk i din favorittfarge.
PS! Få med deg alle våre blogginnlegg!
Disse samler vi i en egen Facebookgruppe så du enkelt skal finne dem igjen (de forsvinner jo litt i mengden på vår vanlige Facbookside.)
Følg oss også på Instagram og på SnapChat (der kan du følge oss uten at naboen vet det). Scann bildene:

Vi er også på Pinterest, der finner du galleri med mengder av modellbilder fra shoot vi har hatt. Klikk inn og følg oss:
#jantelov #høgskoleniøstfold #moralpoliti #leneantonsen #lurelene #lurelene91 #snapchat #modell #lillefrekke



