Glemt brukernavn? / Glemt passord? / Ikke registrert?

Hovedmeny

Glemt brukernavn? / Glemt passord? / Ikke registrert?

Søk i nettsted

Hvitt blir gjerne assosiert med uskyld og renhet, og gjerne også med romantikk og sensualitet. Og ikke minst 'Det gode.' Og ja, vi er helt enige i at disse antrekkene er gode. De er nemlig fantastisk gode stemningsskapere og meget gode valg til bryllupsnatten (og selvfølgelig ved andre anledninger.)

Her er noen av våre hvite favoritter som passer ekstra godt for deg som går med gifteplaner. Du kan klikke på bildene når du vil se flere bilder, tilgjengelige størrelser, vite pris og annen informasjon.





























Du finner selvfølgelig mange flere hvite strømper, strømpebånd, babydolls, kjoler, flere truser og mye annet lekkert i nettbutikken i hvitt, så klikk litt rundt og la deg inspirere.





#hvitt #undertøy #uskyld #renhet #bryllupsnatt #brud #babydoll #hofteholder #sexy #hjemmeklær #frekkmote #mote #lillefrekke

 

Facebook
Youtube
Instagram
Twitter
Snap