Det er NÅ du bør hamstre strømper!
Strømper trenger man hele året, både til fest, hverdag og private settinger. Og så er det jo snart 17. mai, en av årets store strømpe-dager.
I den anledning har vi nå tilbud på alle våre 150 strømper. Ja, du leste riktig, vi har 150 forskjellige strømper du kan velge mellom! Du kan være 'nesten Frekk', 'litt Frekk', 'ganske Frekk' eller 'veldig Frekk' under bunaden. Du finner nylonstrømper, nettingstrømper, strømpebukser, leggins, mønstrede, med søm, med blondekanter eller med Frekke åpninger.
Med så mye vær som vi har i Norge så vil vi anbefale deg å bruke strømper (uansett Frekkhetsniva) når du skal feire grunnlovsdagen.
Klikk på bildet, se oversikten. Alle strømper er på tilbud ut april måned og du bør hamstre nå.
Ta gjerne en kikk også på våre erotiske leketøy, vi har mye moro til både han, henne og par. Klikk på denne linken, så finner du oversikt:
På utkikk etter klær? Husk at vi nå har laget i nettbutikken, det gjør det enklere for deg å finne antrekk i din favorittfarge.
Her finner du oss i sosiale media, håper du vil følge oss. Klikk på bildet, følg vår FB side.

PS! Få med deg alle våre blogginnlegg! Disse samler vi i en egen Facebookgruppe
Følg oss også på og på SnapChat (der kan du følge oss uten at naboen vet det). Scann bildene:


#tilbud #strømper #nylonstrømper #nettingstrømper #kampanje #lillefrekke




