Glemt brukernavn? / Glemt passord? / Ikke registrert?

Hovedmeny

Glemt brukernavn? / Glemt passord? / Ikke registrert?

Søk i nettsted

Vi er så glade for at vi lever i et land hvor vi selv kan bestemme skjørtelengden og høyden på hælene! Så, gratulerer med dagen, alle frie, Frekke og flotte kvinner. 

Hos oss feires dagen med å ha noen skikkelig gode tilbud, på akkurat slike ting som Frekke kvinner trenger og ønsker seg. Og ja, vi snakker om supertilbud, som kun er gyldige 8. mars 2017. 

Klikk på bildene så finner du mer informasjon:


Franske Truser! Selvfølgelig må vi ha tilbud på truser med åpning i skrittet. Vi har valgt en av bestselgerene og denne er det i dag over 25% rabatt på:


Ladyshape! Det finnes tre forskjellige, supre, maler som enkelt gir deg den ekstra snertne fasongen du vil ha på dusken. I dag er det nesten 30% rabatt på disse:

Strømper, 50% rabatt, kun i dag. Vi har valgt to forskjellige modeller og det er flere fargevalg:

Nettingstrømpene nedenfor finnes i 7 forskjellige farger. Klikk på bildet og finn ut mer:
Håndjern, halsbånd og restrainsett. Vi har veldig mange varianter, i dag får du 20% på alle. Klikk på bildet og finn ut mer:


Vi har valgt ut et par superFrekke Wet-Look kjoler, disse får du 20% rabatt på i dag. Klikk på bildene og se størrelser og mer informasjon:

Vi har også plukket frem et par lårhøye støvletter. Disse får du 25% rabatt på, kun i dag:


Da ønsker vi alle en flott markering av kvinnedagen. Gjør den litt ekstra Frekk, på dine vilkår og ha en deilig dag.



#tilbud #kvinnedagen #8mars #frekke #damer #likestilling #supertilbud #salg #lillefrekke

 

Facebook
Youtube
Instagram
Twitter
Snap